ELITE – hala i obiekt wystawienniczy

Obiekt zaprojektowany z myślą o firmach, które potrzebują czegoś więcej niż standardowej hali. To połączenie funkcjonalnej przestrzeni magazynowej z reprezentacyjną strefą ekspozycyjną, która od pierwszego kontaktu buduje profesjonalny wizerunek marki. Nowoczesna bryła, duże przeszklenia i minimalistyczna architektura tworzą przestrzeń idealną dla salonu samochodowego, galerii meblowej, showroomu wyposażenia wnętrz czy obiektu handlowo-ekspozycyjnego premium.

hala magazynowa z obiektem wystawienniczym

ELITE

Parametry

PRZYBLIŻONY KOSZT BUDOWY

6 000 000 PLN

POWIERZCHNIA HALI

1 000 m²

POWIERZCHNIA BIUROWCA

500 m²

POW. TERENÓW UTWARDZONYCH

500 m²

MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI

300 x 500 m

Zalety:

Nowoczesna architektura, reprezentacyjna strefa ekspozycyjna oraz funkcjonalne zaplecze magazynowe tworzą obiekt, który wspiera zarówno codzienne działanie firmy, jak i budowanie profesjonalnego wizerunku marki. Dzięki elastycznemu układowi przestrzeni projekt doskonale sprawdzi się jako salon samochodowy, showroom premium, galeria meblowa lub nowoczesny obiekt handlowo-usługowy.

Więcej niż hala

To obiekt, który nie jest tylko „halą”. To przestrzeń zaprojektowana tak, aby wspierała sprzedaż, podkreślała jakość marki i robiła dobre pierwsze wrażenie – zarówno na klientach, jak i partnerach biznesowych. W CS Construction wierzymy, że nowoczesny obiekt przemysłowy lub handlowy może być jednocześnie praktyczny, ekonomiczny i estetyczny. Bo dobrze zaprojektowana przestrzeń pracuje na biznes każdego dnia.

Nowoczesne wnętrze salonu samochodowego z przestronną strefą ekspozycyjną i wysokimi przeszkleniami zapewniającymi dużą ilość naturalnego światła. W obiekcie widoczna jest recepcja, elegancka przestrzeń obsługi klienta oraz samochody prezentowane w minimalistycznym showroomie o premium charakterze.
Nowoczesny obiekt wystawienniczo-usługowy z dużymi przeszkleniami i minimalistyczną bryłą architektoniczną. Jasna elewacja oraz przestronna strefa wejściowa podkreślają reprezentacyjny charakter budynku. Przed obiektem znajduje się utwardzony plac i samochody ekspozycyjne, a całość utrzymana jest w nowoczesnym, premium stylu idealnym dla salonu samochodowego lub showroomu.

Design i funkcjonalna forma

Projekt powstał z naciskiem na połączenie designu, funkcjonalności i wygody codziennego użytkowania. Reprezentacyjna część obsługi klienta została zintegrowana z zapleczem magazynowym oraz logistycznym w sposób zapewniający sprawną organizację pracy i efektywną obsługę dostaw.

Galeria

Zainteresował Cię
ten projekt? 

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach jego realizacji. Zapytamy Cię o Twoje potrzebny, przedmiot działalności i preferencje odnośnie standardu wykończenia. Wtedy będziemy mogli dokładnie wycenić projekt. 

Skonsultuj ten projekt 

Zainteresował Cię ten projekt?

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach jego realizacji. Zapytamy Cię o Twoje potrzebny, przedmiot działalności i preferencje odnośnie standardu wykończenia. Wtedy będziemy mogli dokładnie wycenić projekt. Niezależnie od tego, czy dopiero myślisz o budowie, czy chcesz od razu ruszać – zanim przedstawimy Ci ofertę, musimy dokładnie sprawdzić czego potrzebujesz.

 

Wyślij maila, zadzwoń – jak wygodniej. Zadamy Ci kilka pytań i sprawdzimy jak możemy pomóc.

mgr inż. Piotr Kowalski

Kierownik sprzedaży