Koncepcja nowoczesnego kompleksu biurowo-przemysłowego zaprojektowanego dla firm, które chcą budować wizerunek równie świadomie, jak rozwijają swój biznes. To architektura, która od pierwszego spojrzenia komunikuje stabilność, nowoczesność i wysoką kulturę organizacyjną.
hala produkcyjno-magazynowa z biurowcem
VERTICA
Parametry
PRZYBLIŻONY KOSZT BUDOWY
15 000 000 PLN
POWIERZCHNIA HALI
1600 m²
POWIERZCHNIA BIUROWCA
1700 m²
POW. TERENÓW UTWARDZONYCH
500 m²
MINIMALNE WYMIARY DZIAŁKI
300 x 500 m
Zalety:
architektura budująca prestiż marki,
human-centered industrial design,
ponadczasowa estetyka i modularność.
FUTURA została stworzona jako obiekt, który nie tylko spełnia wymagania techniczne nowoczesnego biznesu, ale również buduje przewagę wizerunkową inwestora. Bo hala przemysłowa może być jednocześnie praktyczna, funkcjonalna i po prostu dobrze wyglądać.
Projekt został oparty na idei harmonii pomiędzy funkcją administracyjną, przestrzenią wspólną i częścią operacyjną. Reprezentacyjne wejście, zielone strefy odpoczynku i dopracowane detale architektoniczne budują komfort codziennego użytkowania oraz wzmacniają doświadczenie pracowników i klientów odwiedzających obiekt.
Podkreślenie wertykalnych osi
Charakterystyczna elewacja z pionowych lameli nadaje bryle rytm i elegancję, jednocześnie budując poczucie lekkości mimo dużej skali obiektu. Połączenie jasnych powierzchni, naturalnych akcentów i dużych przeszkleń tworzy nowoczesne środowisko pracy, które bardziej przypomina siedzibę firmy technologicznej niż klasyczny obiekt przemysłowy.
Galeria
Zainteresował Cię
ten projekt?
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach jego realizacji. Zapytamy Cię o Twoje potrzebny, przedmiot działalności i preferencje odnośnie standardu wykończenia. Wtedy będziemy mogli dokładnie wycenić projekt.
Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o możliwościach jego realizacji. Zapytamy Cię o Twoje potrzebny, przedmiot działalności i preferencje odnośnie standardu wykończenia. Wtedy będziemy mogli dokładnie wycenić projekt. Niezależnie od tego, czy dopiero myślisz o budowie, czy chcesz od razu ruszać – zanim przedstawimy Ci ofertę, musimy dokładnie sprawdzić czego potrzebujesz.
Wyślij maila, zadzwoń – jak wygodniej. Zadamy Ci kilka pytań i sprawdzimy jak możemy pomóc.