/ ABOUT US

Career

Scroll

Work with us
for the common success

The foundation of any company is built by people, which is why the key values inherent in performing daily tasks are mutual understanding and respect. Every day we face new challenges, motivating and supporting each other. We want every person employed by our company to feel comfortable. We make every effort to ensure that the work environment we create is conducive to the performance of daily activities. If you would like to join our team, please send us your application.

Recruitment stages

1

Sending
application

2

Invitation
to interview

3

Additional
recruitment stages

4

Interview
with the future
supervisor

5

Choice
of candidate

Attractive benefits
or even more benefits

/ What we offer

Stable
employment

Trainings
and courses

Defined
career path

Access
to the necessary
work tools

Flexible working hours

Private medical care
Life insurance
Sports card

Current recruitments

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu w charakterze:

Kierownika budowy/kierownika robót/inżyniera budowy

Miejsce pracy: łódzkie

Opis stanowiska:

  • rozwiązywanie bieżących problemów na budowie,
  • organizowanie i koordynowanie robót budowlanych poszczególnych firm podwykonawczych,
  • weryfikacja poprawności wykonania prac z projektem,
  • kontrola podległych pracowników i stanu realizacji powierzonych zadań,
  • weryfikacja przestrzegania przepisów BHP na terenie budowy,
  • zamawianie materiałów oraz zlecanie robót budowlanych,
  • przygotowywanie umów oraz zleceń,
  • współpraca z Inwestorem,
  • zarządzanie budżetem budowy,
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej budowy.

Praca w delegacji na terenie całego kraju w systemie: 3-4 dni na budowie, 1-2 dni w biurze.

Wymagania:

  • ukończone studia wyższe techniczne o kierunku budowlanym,
  • minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w realizacji prac ze strony GW,
  • dobra znajomość programu AutoCad oraz pakietu MS Office,
  • ambicja, zaangażowanie i chęć rozwoju,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie i solidnie wykonaną pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności, a nie tylko doświadczenia,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (VW Golf Variant), telefon, laptop,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • karty sportowe,
  • pracę w miłej atmosferze w młodym i ambitnym zespole.

Wynagrodzenie

od 7000 do 10 000 PLN brutto

Wyślij CV na e-mail: kontakt@csconstruction.pl

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kolejnej osoby do naszego zespołu w charakterze

Inżyniera sprzedaży – kosztorysanta

Miejsce pracy: Łódź

Do naszego zespołu poszukujemy osoby odpowiedzialnej za przygotowywanie ofert sprzedażowych w zakresie:

  • wykonywania obmiarów robót na podstawie otrzymanej dokumentacji projektowej,
  • analizy projektów budowlanych i wykonawczych,
    składania zapytań ofertowych, oraz wyszukiwania potencjalnych podwykonawców,
  • przygotowywania opisów technicznych do sporządzonych ofert.

Wymagania

Aby zostać częścią naszego zespołu musisz spełniać poniższe wymagania:

  • ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo,
  • mile widziane doświadczenie przy sporządzaniu ofert lub w pracy na budowie,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD lub ZW-Cad,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, zwłaszcza programu Excel,
  • skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

W zamian za zaangażowanie gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
  • komfortowe warunki pracy w młodym i ambitnym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy zależny od wygranych kontraktów,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym,
  • możliwość uczestnictwa w realizacji dużych przedsięwzięć budowlanych,
  • zdobycie praktyki do uprawnień budowlanych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • dla osób poruszających się samochodem osobowym darmowy parking pod biurem,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej, grupowe ubezpieczenie na życie, karta MultiSport.

od 4000 do 7000 PLN brutto